Згідно з ЗУ “Про захист прав споживачів” покупець має право повернути або обміняти товар в період 14 днів. Є 2 випадки поверннення або обміну: товарів з браком (неналежної якості) та товари належної якості, які з будь-яких причин не підійшли покупцю.

Повернення або обмін товарів неналежної якості (з браком).

Покупець має право обміняти або повернути товар назад на протязі 14 днів з моменту покупки. Для оформлення повернення товару, потрібно звʼязатися з нами за контактами вказанними на сторінці “Контакти” та запросити оформлення повернення або обміну. Менеджер підкаже як відправити товар до нас, та попросить у вас номер картки банку для повернення.

Якщо брак підтвердився, ми зробимо вам обмін або повернення коштів або обміняємо на аналогічний товар.

Процес повернення або обміну зазвичай займає до 7-ми робочих днів, ми отримуємо товар висилаємо інший на обмін або повертаємо вам кошти на карту, вказану у запиті. У такому випадку зворотню доставку сплачуємо ми.

Повернення або обмін товарів належної якості (за бажанням покупця).

Покупець має право обміняти або повернути товар назад на протязі 14 днів з моменту покупки. Для оформлення обміну або повернення товару, потрібно звʼязатися з нами за контактами вказанними на сторінці “Контакти” та запросити оформлення. Менеджер підкаже як відправити товар до нас, та попросить у вас номер картки банку для повернення.

Товари належної якості повинні мати товарний вигляд та заводську упаковку.

У такому випадку зворотню доставку сплачує покупець.

У нашому інтернет-магазині ви можете повернути чи обміняти будь-який купленний у нас товар.

Повернення та обмін товару приймаються у пункті самовивозу або поштою за адресою: Кіровоградська обл., смт Олександрівка, вул Адамська,1, 27300