Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
UAH
  • EUR
  • USD

Мобільні бані

Мобільні бані Троян створені для людей, котрі люблять відпочинок на природі. А він часто триває не один день. І після багатогодинних переходів подолання перешкод, коли всі м'язи болять, так хочеться помитися і розслабитися. Для цього й існує мобільна лазня.

В Інтернет-магазині Троян для вас - широкий вибір мобільних лазень для якісного відпочинку на природі.

У каталозі ви знайдете лазні різних розмірів і комплектації. Але всі вони мають одну спільну рису – незмінну якість від Троян. Купити недорого мобільні бані в Україні ви можете на нашому сайті.

Мобільні бані Троян: сучасні похідні конструкції

Звичайна похідна банна споруда - це піч, каркас і намет. Раніше намет для лазні вироблявся з поліетиленової плівки, її фіксували на каркасі, і липкою стрічкою, що нагадує скотч, склеювали шви.

На перший погляд, здається, що це елементарно. Але насправді, туристична лазня такого типу – досить непроста річ, адже доведеться нести із собою великий обсяг плівки, що займає половину рюкзака. А потім, після використання, її потрібно буде добре просушити після і знову укласти.

Сучасні мобільні бані Троян виготовляють з легких тканин (нейлону), які не тільки міцніші за плівку, але й не займають багато місця.

Якими бувають мобільні бані Троян

Прагнення створити максимально комфортні умови, на що, власне, і розрахована переносна лазня, спирається на проблему великої ваги спорядження. Однак безвихідних ситуацій не буває, завжди можна знайти найбільш оптимальний варіант:

  • Доставити машиною до місця відпочинку всі необхідні елементи для розбірної лазні з піччю.
  • Для переходу на невелику відстань краще підійде мобільна лазня із легкою піччю.
  • Якщо планується тривалий перехід, то захопіть із собою каркас та тент із легкої тканини. Така лазня зводиться протягом 1-2 годин. Та і паливо для печі можна організовувати з природних матеріалів.

Деякі моделі бань від Троян у зібраному вигляді важать до 12 кг, що дозволяє носити їх навіть у піших походах. Для використання лазні взимку випускаються моделі з потовщеними стінками, це дозволяє користуватися конструкцією навіть при температурі до -30 градусів. Кожен сам вирішує, який варіант з перерахованих йому кращий.

Про печі в мобільній бані

Основним елементом похідної лазні є піч. Як правило, вона є звичайною буржуйкою, виконаною з металу і розрахованою на дров'яне опалення.

Туристична модифікація печі – готова конструкція фабричного виробництва, яку можна взяти із собою машиною. Існує кілька варіантів на вибір.

Коли встановлюють лазні-намети з піччю, то рекомендується купити упаковку найпростіших і недорогих каменів, і в окрузі, безпосередньо на місці, назбирати кілька більших природних екземплярів. Покупні камені швидко нагріваються, але в той же час і так само швидко остигають. Саме тому і рекомендується додати до похідної пічки кілька великих природних елементів.

Зазвичай готова піч для похідної лазні передбачає виведення диму назовні по трубі, а значить, при закритті намету, час на прогрівання простору займе лічені хвилини. Для її збирання не потрібно багато каменів, тому що їх укладають у спеціальний піддон.

Якщо ви часто подорожуєте автомобілем, оптимальним рішенням стане покупка готової пічки для похідної лазні. Вона має невелику вагу та відрізняється компактністю. Пічка обладнана іскроуловлювачем, що особливо важливо при використанні в наметах, виконаних з легкозаймистого матеріалу.

Конструкція печі передбачає наявність спеціального місця, що використовується для укладання каміння. Покладені в ґратчастий паз каміння піддаються нагріванню за рахунок передачі тепла від корпусу печі. Основними елементами мобільної печі є засувка, що закриває топку, труба димоходу, а також ніжки, що перешкоджають теплопередачі на підлогу намету.

Які переваги мають мобільні бані Троян

Мобільна лазня – це унікальне рішення, що дозволяє любителям активного відпочинку насолодитися комфортом та затишком далеко від цивілізації.

Створення мобільної лазні стало можливим завдяки сучасним технологіям та матеріалам, які дозволяють зібрати її буквально за кілька хвилин, а потім розібрати та перевезти на нове місце. При цьому якість мобільної лазні не поступається стаціонарним аналогам, а в деяких випадках навіть перевершує їх.

Мобільність та компактність. Мобільна лазня не вимагає спеціальної підготовки майданчика для встановлення, її можна розмістити практично будь-де. Завдяки компактним розмірам та невеликій вазі, лазню легко перевозити на автомобілі або навіть на велосипеді.

Швидкість збирання. Складання та розбирання мобільної лазні займає всього кілька хвилин. У цьому процес складання інтуїтивно зрозумілий і вимагає особливих навичок.

Довговічність та надійність. Матеріали, з яких виготовлена мобільна лазня, мають високу міцність і стійкість до впливу вологи, температур та інших зовнішніх факторів.

Екологічність. Під час виробництва мобільних лазень використовуються лише екологічно чисті матеріали, що робить їх безпечними для здоров'я людини.

Економічність. Вартість мобільної лазні значно нижча, ніж у стаціонарних аналогів, а витрати на її експлуатацію та утримання значно менші.

Універсальність. Мобільна лазня може використовуватися не тільки за прямим призначенням, але і як тимчасове житло, склад або майстерня.

Мобільна баня від Троян – це чудовий вибір для любителів активного відпочинку та подорожей. Вона дозволить насолодитися комфортом та затишком лазні в будь-якій точці світу, незалежно від наявності стаціонарних лазень та готелів.

Вгору