Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
UAH
  • EUR
  • USD

Благоустрій

Основним завданням благоустрою є створення комфортного міського чи сільського середовища. Це передбачає візуальну складову, що не порушує естетику та загальну містобудівну концепцію, доступність, зручність та можливість закриття потреб сучасної людини.

Для благоустрою території компанія Троян виготовляє і реалізує сміттєві урни, велопарковки, купити котрі можна на нашому сайті.

Урни Троян: варто прагнути до чистоти

На сьогоднішній день існує безліч варіацій урн для сміття та недопалків, що дозволяє знайти відповідне рішення для будь-яких цілей. Вуличні урни можна зустріти в кожній частині населеного пункту, вони дозволяють підтримувати чистоту навколишнього простору. Урни з попільничками можна розташувати скрізь, де законом не заборонено куріння. У той же час для шкіл, дитсадків чи лікарень завжди можна купити урни, які повною мірою виконуватимуть свою функцію, а також впишуться в оточення.

Особливості вуличних урн Троян

Сучасна урна вулична може набувати різних форм і розмірів. Покупці можуть вибрати моделі за типом кріплення, що дозволяє говорити про вбудовані, підлогові або настінні пристрої. Залежно від розташування слід вибирати виріб з певним способом кріплення, що залежить від матеріалу виробництва та конструктивних особливостей. Компанія Троян може запропонувати своїм клієнтам продукцію, що відрізняється вигідною ціною, довговічністю та практичністю.

З яких матеріалів бувають вуличні урни

Кожна урна для сміття створюється з використанням певного набору матеріалів. Вони мають бути досить міцними, а також витримувати вплив високих температур або різких заморозків без ознак деформації. Часто можна зустріти урни, виготовлені за антивандальною схемою, які встановлюють в особливо людних місцях.

Металеві урни Троян

Металеві вуличні урни для багатьох покупців виглядають оптимальним рішенням. Подібні вироби відрізняються високими експлуатаційними якостями та максимальним терміном служби. Для їхнього виробництва використовується:

  • нержавіюча сталь;
  • оцинкований метал;
  • чорна сталь з покриттям.

Наявність захисного покриття дозволяє убезпечити урну від негативного довкілля, що призводить до корозії. Податливість металу дозволяє виготовляти урни будь-яких форм та розмірів. Сталеві вуличні урни відрізняються вогнетривкими якостями, а також здатні витримати серйозні навантаження під час використання.

Різновиди вуличних урн

Вибираючи вуличну урну, необхідно звертати увагу на такі параметри, як:

  • глибина;
  • висота;
  • геометрична форма;
  • корисний об'єм.

У більшості випадків вуличні урни замовляють після того, як буде створено певний ландшафт або зведено об'єкт, біля якого вона буде встановлена. Тому підібрати модель вдасться так, щоб не порушити гармонію загальної дизайнерської концепції.

Стаціонарні урни

Найбільш популярними варіантами залишаються урни для сміття вуличні, які передбачають стаціонарне розміщення. Вони встановлюються у пожвавлених місцях руху пішоходів, а також на площах, де подібні конструкції будуть найактуальнішими. Стаціонарні моделі зазвичай мають місткість до 50 літрів та можуть бути виготовлені з використанням різних матеріалів.

Антивандальні урни

Якщо існує ймовірність того, що вуличні урни зазнають дій вандалів, то найкращим рішенням буде замовити антивандальні конструкції. Вони відрізняються підвищеною міцністю, що дає змогу витримувати максимальні навантаження. Для їх виробництва застосовується товстіша сталь, а також зносостійке покриття.

Велопарковки Троян для зручності користувачам та благоустрою території

Одна з основних проблем, яка стримує розвиток велосипедного транспорту – відсутність місць для паркування велосипедів. Поряд із повною непристосованістю міста до пересування велосипедом, велосипед ніде поставити ні біля адміністративних будівель, не біля магазинів, аптек, університетів, шкіл, бібліотек.

Використання велосипеда як транспорту серйозно ускладнює практично повне відсутність паркувальних місць. Через відсутність паркувань у разі, коли можна було здійснити поїздку на велосипеді, люди використовують автомобільний та громадський транспорт.

Велосипедисти змушені використовувати для паркування не призначені для цього лави, урни для сміття, вхідні двері, перила сходів, стовпи, дерева тощо. Це створює безліч проблем як для самих велосипедистів, так і для інших мешканців, заважаючи використанню вищеперелічених об'єктів за призначенням та породжуючи конфлікти між пішоходами та адміністрацією будівель з одного боку та велосипедистами – з іншого.

Велопарковка повинна відповідати таким вимогам:

1. Утримувати велосипед за раму у вертикальному положенні у двох точках;

2. Не дозволяти керму повертатися;

3. Допускати можливість прикріплення рами одного або двох коліс замком

(замками).

4. Утримувати велосипеди з нестандартною конфігурацією рами (“дамська” або

однотрубна рами).

Старі конструкції паркувальних стійок, які утримують лише колесо, не рекомендуються адже їх легко зруйнувати або демонтувати за допомогою широкорозповсюджених ручних інструментів.

На нашому сайті ви можете вибрати та купити велопарковки для благоустрою відповідно до ваших потреб.

Вгору