Компанія Троян пропонує співпрацю за системою дропшипінг.

Що таке Дропшипінг і як це працює?

  1. Необхідний стартовий капітал від 0грн (не обов'язково вкладати гроші, щоб заробляти з нами! Можете почати з безкоштовних оголошень, "сарафанного радіо", холодних дзвінків та інших, відомих Вам, рекламних інструментів)
  2. Не потрібно робити у себе склад і дбати про зберігання, оформлення, відправки, доставки, касові апарати... Все, що потрібно від Вас - це знайти покупця, прийняти від нього замовлення і передати нам інформацію на це замовлення (що, коли і куди відправляти). Ми самі все запакуємо і відправимо кінцевому покупцю.
  3. Можливість високої прибутковості. На всю продукцію ми пропонуємо винагороду – 15% від вартості продукції на нашому сайті (винятком є ​​категорія Автоклави, на яку партнерська комісія 10%). Приклад: продали гриль вартістю 10 000 грн, поклали собі в кишеню 1500 грн (15%). Таких 10 продажів на місяць та Ваша зарплата 15000грн. Не погано? А якщо навчитеся добре продавати, налаштуйте правильну рекламу... І продасте 50 таких грилів (автоклавів, коптилен, турників...)  на місяць... Так, звичайно, за більш серйозного підходу Ви заплатите за рекламу, за сайт, але й за вирахуванням цих витрат, можете прикинути Вашу орієнтовну прибутковість.

Чи легко?

Ми не говоримо, що все так просто і легко. Ні! Це теж робота і все залежить від того, як Ви цю роботу робите та з яким бажанням це робите.

Ми є виробниками, гарантуємо якість на всю продукцію. Завжди готові підтримати Вас, проконсультувати з усіх питань, розповісти про товари, підказати з чого краще почати... Основне від Вас це бажання!

З усіх питань дзвоніть, пишіть (розділ Контактна інформація).