Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
UAH
 • EUR
 • USD

Футбольні ворота

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою

Протягом тривалого часу футбол не втрачає лідируючих позицій серед інших спортивних турнірів. Визначальним елементом захоплюючої гри є футбольні ворота. Їх встановлюють обов'язково, при відсутності необхідної конструкції футбольний матч не має сенсу.

Український виробник Троян виготовляє футбольні ворота розбірного та нерозбірного типу. Стійка та надійна конструкція воріт для футболу дозволить не думати про те, чи витримають вони напір азартної гри.

Чи існують стандарти, що визначають розміри футбольних воріт, відмінності в різних видах футболу і які правила їх розміщення? Розберемо всі питання докладно.

Розміри і розміщення стандартних конструкцій

Сучасні футбольні ворота розміщуються в центральній частині лінії воріт. Конструкція складається з пари вертикальних стовпів, іменованих штангами, які рівновіддалені від кутових флагштоків. Між ними розташована горизонтальна перекладина. Обов'язковою є вимога надійної фіксації конструкції на поверхні землі, застосування переносного варіанту можливо в окремо визначених випадках. Зворотний бік воріт оснащується сіткою, яка не створює перешкод воротарю.

Ширина лінії воріт дорівнює розміру стійок і поперечини

Зазвичай футбольні ворота виробляються з металу і покриваються білою фарбою.

Допускається виготовлення конструкції з дерева або іншого дозволеного стандартом матеріалу. Крім кола поперечний переріз може бути прямокутним, квадратним або мати форму еліпса.

Цікаві факти про футбольні ворота

Одним з аспектів якісного тренування серед професіоналів є розмітка футбольних воріт. Спочатку йде умовний розподіл на дві зони, потім кожну ділянку підрозділяється ще на дев'ять квадратів, рівних за розміром. У підсумку виходить 18 пронумерованих зон з порядковим номером від 1 до 9. Подібна стандартна розмітка сприяє спрощенню процедури відпрацювання ударів. Завдяки спортивним коментаторам, вболівальники найчастіше чують про існування «дев'ятки», під якою мається на увазі лівий або правий верхній кут футбольних воріт.

Цікаві моменти, можливі при грі в зоні футбольних воріт:

 • Якщо удар по футбольним воротам наноситься «крученим» м'ячем, кругла форма штанги іноді служить причиною його відскоку в зворотну сторону.
 • Професійні гравці нерідко отримують серйозні травми при грі біля воріт. Найбільш часто небезпечні ситуації виникають при стрибках, коли на великій швидкості відбувається зіткнення голови зі штангою. Уникнути травми голкіпера за участю футбольних воріт під час тренувального процесу допомагає захист спеціальним шоломом.
 • Закріплення футбольних воріт без дотримання встановлених стандартів щорічно призводить до загибелі близько 50 осіб.
 • Невелика кількість голів під час матчів періодично дратує уболівальників, тому виникають різні ідеї щодо збільшення результативності ігор. Серед них - змінити стандартні розміри футбольних воріт в бік збільшення. Однак подібні пропозиції не знайшли підтримки серед чиновників УЄФА і ФІФА, тому найближчим часом доведеться задовольнятися скромними підсумковими результатами футбольних турнірів.

Вибрати та купити футбольні ворота ви можете на сайті Троян. Усі конструкції мають надійну основну та додаткову фіксацію для захисту від перекидання та зміщення в бік. Футбольні ворота Троян виготовлені зі сталевих профільних труб та пофарбовані стійкою білою фарбою з виділенням чорним кольором зон особливої концентрації гравців при ударі по воротам. Виробник також подбав про необхідні гачки для кріплення сітки.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору