Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
UAH
 • EUR
 • USD

Котли, печі

Котли та печі Троян – це довговічні, якісні сучасні прилади для опалення, випікання хліба, приготування їжі на вогні. Сталеві печі та котли виготовлення за сучасними параметрами, щоб задовольнити потреби користувача сьогодення.

Зараз на ринку багато пропозицій найрізноманітніших печей, від дешевих буржуйок за кілька тисяч гривень до «ультрасучасних» дизайнерських за кілька тисяч євро. У країні війна, багато хто наляканий тим, що взимку може залишитись без тепла в оселі, хочуть себе підстрахувати, але не знають, що обрати. Справа в тому, що з появою газового опалення в 80-90-ті роки інженери-конструктори печей стали непотрібними, вийшли на пенсію і зістарілися, покоління спадкових пічників теж практично зникло. Знаючих фахівців майже не залишилось. Все, що зараз масово пропонується – у кращому разі інтерпретації розробок 40-річної давності.

В Інтернет-магазині Троян навпаки зібрано сучасні прилади, котрі налаштовані на потреби людей саме сьогодні. Власне виробництво гарантує якість і довговічність безперебійної роботи печей Троян.

Печі під казан

Класична металева піч під чавунний казан сьогодні є найпоширенішим та затребуваним варіантом підставки для чавунного казану. Сучасні печі виготовляються із високоякісного матеріалу, вони можуть бути як стаціонарними, так і мобільними, мати різні форми та параметри. Металева піч, як і чавунна, зручна для транспортування та відмінно підходить для експлуатації на відкритому повітрі.

Сталева переносна піч, як правило, не вимагає великої кількості витратного матеріалу, зручна своєю практичністю та легкістю. Від товщини печі залежать умови використання, міцність та термостійкість.

Для стаціонарних використовується листовий метал завтовшки щонайменше 3 мм, для мобільних печей товщина стін становить приблизно 2 мм. Металеві печі із вищою щільністю стін називаються посиленими. Якщо товщина перевищує 3 мм, то така піч точно вважається надійною та захищеною від зовнішніх небажаних впливів. Також вона добре зберігає тепло.

Купити піч Троян можна у різних модифікаціях:

 • Піч під казан з полицями і колесами
 • Піч з вмонтованими столиками по бокам
 • Піч під казан з камерою гарячого копчення

На сайті доступні печі різних діаметрів, а також можна виготовити прилад під замовлення з товщиною стінок 4 мм.

Печі на дровах для хліба та піци

Автентичний смак випічки на дровах можливий тільки при використанні дров’яної печі. Саме такі печі для хліба та піци, промислові та для домашнього використання виготовляє Троян.

Хлібопічки оцинковані і мають проміжний шар теплоізоляції та термометр для контролю температури. Камера для випічки освітлюється від мережі. Кожна піч має димовідведення. Є варіанти зі зйомними ніжками та на колесах.

Буржуйки Троян

Печі-буржуйки представлені у різних об’ємах, є варіанти, фарбовані термостійкою фарбою, а є – з кожухом для захисту від високих температур та конвекцією.

Для дачі або гаража підійде буржуйка стандартної конструкції, а для будинку краще звернути увагу на печі-буржуйки, які розраховані на тривале горіння. У чому їх плюси:

 • можна регулювати подачу повітря;
 • є допалювання пічних газів, що збільшує час горіння однієї порції дров;
 • моделі оснащені конвекторами для швидкого прогрівання приміщення.

На що звернути увагу при виборі печі-буржуйки

Крім матеріалу та конструкції, варто визначитись і з іншими параметрами:

 • необхідна потужність;
 • вид палива;
 • габарити печі;

А ще варти врахувати необхідність наявності скляних дверцят, варильної панелі або теплообмінника.

Печі для мобільної лазні Троян

Збираючись купити піч для мобільної лазні, слід брати до уваги такі моменти:

 • габаритні розміри печі у зборі;
 • загальна вага пічки;
 • наявність знімних компонентів: дверцята, гасник іскор, екран від теплових променів, димохідний контур, опори (ніжки);
 • теплова потужність опалювального приладу;

Наші мобільні печі виготовляються зі сталі товщиною 3-6 мм в залежності від конфігурації печі. В асортименті печі для мобільної бані із виносом під розмір парилки, з конвецією,з нержавіючими дефлекторами.

Також  у вас завжди є можливість зробити індивідуальне замовлення саме під ваші потреби і габарити.

На сайті Троян зробити замовлення просто. Ми відправляємо ваші покупки зручною для вас поштою, а в межах Центральної України працює служба доставки.

Вгору