Компанія Троян створена у 2010 році. Починалося виробництво в маленькому гаражі, в якому вироблялися автоклави РБ (з газового балона). У той час мало хто знав, що таке автоклав і для чого він потрібен. Тому виробництво не мало успіху та процвітання. Але згодом люди дізналися про переваги автоклавів і почали купувати їх все більше і більше. Через 2 роки запустилася лінійка з виробництва автоклавів із харчової нержавіючої сталі.

Трохи згодом, звернувши увагу на "задні дворики" американців та європейців, ми побачили дуже цікаві грилі-барбекю, що й спричинило створення подібного продукту в Україні. Так, наше виробництво, поповнили ряди унікальні та доступні за ціною коптильні, грилі, мангали та барбекю Троян. Зараз ця категорія дуже популярна серед наших покупців і, незважаючи на високу вартість доставки по Україні, наші коптильні комплекси Троян замовляють все більше і більше людей.

Далі ми почали виробляти мобільні лазні, які в Україні, крім нас, ніхто не виробляє.

Ми не стоїмо на місці і у 2016 році створили перший товар із категорії спортивне обладнання. Зараз цю категорію поступово поповнюємо новими позиціями та віримо, що незабаром зможемо забезпечувати як домашні так і професійні спортзали нашим обладнанням "під ключ".

Вся наша продукція проходить ретельну перевірку якості, має великий термін гарантії, а також 14-денну гарантію повернення товару.

Ми розвиваємо дилерську мережу як по дропшипінг так і в опт. Якщо Ви виявите інтерес до нашої продукції та захочете стати нашим партнером, наші двері відчинені для Вас. Пишіть, дзвоніть! Будемо раді співпраці!

З повагою,

колектив компанії "Троян"