Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
UAH
 • EUR
 • USD

Буржуйки

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою

Піч буржуйка є альтернативним джерелом тепла. Її встановлюють будинки, на дачі, у гаражі чи теплиці. Безліч варіантів матеріалів і палива для печей роблять вибір широким.

Як вибрати піч буржуйку для дому чи дачі

Нові моделі печей буржуйок зможуть стати справжньою окрасою інтер'єру, додати затишку та стати справжнім осередком у будинку. Вибираючи пекти буржуйку, варто врахувати безліч факторів, ознайомитися з різноманіттям пропонованих моделей і зрештою зробити правильний вибір.

Матеріал виготовлення

Буржуйки виготовляють із твердих металів, мало схильних до корозії. Як правило, це сталь. Саме сталь, правильно сконструйована в буржуйку, з додатковими камерами чи захисним кожухом, може утримувати тепло досить довго. Такі печі хороші в експлуатації, не деформуються і можуть служити майже дуже тривалий час. Сталеві печі швидко прогріваються, мають доступну  вартість, їх легко встановлювати через не дуже значну вагу, часто такі моделі оснащують захисним кожухом, щоб виключити можливість випадково обпектися. Можна вибрати моделі із двох видів металу – чорної та нержавіючої.

Піч буржуйку рекомендують топити дровами, А ще варто дотримуватись правил та умов експлуатації, і піч служитиме вам дуже довго.

Роблячи вибір на користь тієї чи іншої моделі, варто враховувати витрати палива, об'єм опалювального приміщення, продумати місце розташування печі, ознайомитися з характеристиками моделі, подбати про дизайн та відгуки споживачів, довіряти тільки сертифікованим виробникам.

Компанія Троян понад 10 років займається виготовленням сталевих виробів найвищої якості. Тому вибрати та купити буржуйку ви можете у нас на сайті. Також є варіант виготовлення під замовлення.

Особливості конструкції

Буржуйка може бути традиційної конструкції чи піччю тривалого горіння. Останні добре підходять для опалення житлових будинків, тому що в них є можливість регулювання подачі повітря в топку за допомогою заслінки, піддувала, таким чином, паливо в печі не горить, а тліє і є можливість регулювати тривалість згоряння та температуру.

Необхідно також враховувати товщину стінок матеріалу, чим товщі вони, тим довше може служити піч, для будинку зазвичай вибирають печі з товщиною стінок 3 мм.

Ми також виготовляємо моделі, оснащені конвектором, спеціальним кожухом, заповненими повітрям, яке нагрівається і швидше опалює приміщення.

Піч-буржуйку можна використовувати для приготування їжі, достатньо вибрати модель, оснащену духовкою, конфорками або плитою. Так ви розширюєте можливості використання буржуйки. У таких печах поверхня для варіння має бути товщою, ніж бічна.

Для гаража або теплиці пригляньте модель печі з великою камерою згоряння. Зазвичай такі приміщення слабо утеплені і потрібна потужніша піч з великою топкою. Обчисливши об'єм приміщення та необхідну температуру, порівняйте характеристики роботи печі на одній закладці палива та її потужність.

Важливим критерієм при встановленні буде розташування димаря з горизонтальним або вертикальним виходом, а також його довжина. Габарити печі повинні бути пропорційні приміщенню, враховуйте розташування дверцят та наявність зручного простору для відкривання та закладання палива. Зверніть увагу на вогнетривке покриття для підлоги в місці, де буде монтуватися буржуйка і відсутність в метрі від неї легко займистих матеріалів. Не рекомендують встановлювати печі на проході, щоб уникнути травматизму.

Вартість буржуйки

Хорошу піч-буржуйку купити дешево неможливо. Звертайте увагу на якість зварювальних швів та дизайн. У нас розкрій печі виконує плазмове різання з ЧПУ, що гарантує точність розмірів та рівність всіх сторін (елементів).

Скористайтеся послугами професіоналів компанії Троян, щоб вибрати та купити недорого буржуйку, від цього може залежати ваша безпека.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору