Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
UAH
  • EUR
  • USD

Велопарковка

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою

Забезпечивши надійне та безпечне велосипедне паркування, ви повідомляєте людям, що їм та їхнім велосипедам тут раді.

Велосипед як вид транспорту має низку переваг: швидкий, дешевий, екологічний, надійний та простий в експлуатації. Велосипед ніколи не стоїть у пробках, зміцнює здоров'я та покращує самопочуття.

Дедалі більше мешканців міст використовують двоколісний транспорт для повсякденних поїздок.

Найважливіший фактор, за якого люди частіше використовуватимуть велосипед, – велопарковки біля місць роботи та навчання.

Велопарковки Троян – це міцні та надійні конструкції для зручності й безпеки.

Велосипедисти звертають увагу на наявність місць паркування для свого транспорту біля супермаркетів, навчальних закладів, місць надання послуг та навіть біля житлових будинків. Зважаючи на те, що не всі заклади оснащені велопарковками, доводиться пристібати свій велосипед до найближчого нерухомого об'єкту: дерева, поручня, дорожнього знаку, огорожі. Але це незручно для власників двоколісного транспорту і пішоходів. Тому часто велосипедисти віддають перевагу саме тим закладам чи магазинам, які мають необхідну велоінфраструктуру.

Купити недорого велопарковку в Україні ви можете на сайті Троян. Також можливе виготовлення продукції під індивідуальне замовлення на оптимальну для вас кількість паркувальних місць.

Що таке велопарковка

Велосипедне паркування (велопарковка) - місце для короткострокового зберігання велосипедів, обладнане стійками або іншими спеціальними конструкціями для забезпечення їх стійкості та збереження. Велопаркування найчастіше встановлюють на вулиці. Також вони можуть розміщуватись під навісом або всередині будівлі.

Де краще розмістити велопарковку

Для ефективного використання велопаркування необхідно ретельно продумати його розташування. Потрібно враховувати фактори:

Помітність.

Велопарковку має бути добре видно на відстані. Чим простіше буде знайти її, тим більша ймовірність, що вона матиме попит. Вивіски та покажчики про наявність такого паркування та його місцезнаходження можуть бути додатковими підказками для велосипедистів.

Відстань до паркування.

Найкраще розташування біля входу.

Якщо велопарковка призначена для короткочасного зберігання, відстань до входу повинна бути не більше 15 метрів. Для довгострокового паркування відстань до 100 метрів є прийнятною. Для велостоянок найважливішим чинником є не стільки відстань, скільки рівень безпеки.

Доступність.

Доступ до велопаркування має бути легким і безперешкодним. Підхід до нього не повинен перетинатися з рухом пішоходів та машин або бути захаращений іншими фізичними об'єктами (клумби, лави, опори освітлення та ін.).

Безпека.

Велопарковка не повинна загороджувати запасні виходи, перекривати каналізаційні люки, пандуси, сходи та підходи до них. Також слід уникати розміщення поблизу віконних отворів.

Велопарковка не повинна загороджувати огляд на перехрестях та пішохідних переходах. Не слід розміщувати стійки вздовж автошляхів ближче 0,8 м від краю проїжджої частини.

5 причин для встановлення велопарковки

Встановити паркування для велосипедів біля магазину, супермаркету, відділення банку, кафе, бару, спорт клубу, перукарні чи іншого підприємства з обслуговування відвідувачів потрібно для:

1. Лояльності клієнтів. Якщо біля вашого закладу стоятиме зручна велопарковка, будьте певні: ваші клієнти, які мають велосипед, любитимуть вас ще більше! А випадкові клієнти на велосипедах точно стануть незмінними.

2. Конкурентної переваги. Не сумнівайтесь: у радіусі 2 км від вашого закладу мешкають сотні, тисячі велосипедистів. Коли вони побачать біля вашого підприємства велосипедну стоянку, то віддадуть перевагу саме вам. Навіть якщо до вас їхати довше, ніж до конкурента.

3. Соціальна відповідальність. Наші міста переповнені сміттям та автомобілями. Обладнавши сучасну велостоянку, ви зможете з чистою совістю заявити всьому світу: «І я зробив свій внесок у чистоту нашого міста і в збереження Планети!».

4. Можливість маркетингу. Ви можете зробити з велопарковки цілу рекламну подію. Запросити велосипедистів, місцеву пресу, влаштувати урочисте відкриття, поширити прес-реліз серед місцевих ЗМІ та на бізнес-порталах. Можете влаштувати якусь акцію для тих, хто приїде до вас велосипедом у перші дні. Можливостей дуже багато – була б велостоянка!

 

5. Buzz-ефект. Будьте впевнені, що навіть без додаткових зусиль сам факт обладнання велопарковки зробить ваш заклад більш відомим, ніж він був до того. Вдячні велосипедисти виставлять фотографії вашої стоянки на інтернет-форумах та в соціальних мережах, розкажуть друзям та знайомим. Про вас будуть говорити – і лише гарні слова!

Тож не зволікайте! Купити парковку для велосипедів недорого в Україні чи замовити велопаркування ви можете на сайті компанії Троян

  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
Вгору