Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
UAH
 • EUR
 • USD

Урни

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою

Сталеві урни допомагають утилізувати сміття. Вони призначені для збору побутових і промислових відходів. Універсальні сміттєві ємності потрібні на території житлових комплексів і підприємств, а також в місцях частого скупчення людей.

Рекомендуємо купити урни для сміття на сайті Троян. Оснащення території урнами підтримує екологічну чистоту офісних зон та парків відпочинку. Це допомагає уникнути забруднення вулиць, а також полегшує роботу комунальних служб. Пропонуємо надійні та довговічні урни для сміття зі сталі.

Для підтримання чистоти довкілля

Придбання урн для сміття полегшує підтримання чистоти навколишньої території. Це важливо в роботі комунальних служб, офісних територій та закладів громадського харчування, де накопичуються харчові відходи. Невеликі урни зручні для утилізації паперу та залишків їжі, а також оснащення території приватного будинку. Габаритні - краще підходять для відходів промислової та будівельної діяльності. Вони встановлюються поблизу підприємств або ділянок виробництва, полегшуючи роботу працівників при утилізації ТПВ.

Вуличні урни для сміття часто оснащуються ручкою або спеціальними виступами для рук. Вони розташовуються ззаду або по периметру житлового корпуса, території офісу, на зупинках чи біля закладів громадського харчування. Контейнери мають спеціальні ребра жорсткості, тому не деформуються для вивезення важкого будівельного вантажу і ТПВ. Надійний корпус витримує випадкові удари, що трапляються в процесі експлуатації.

Урна для сміття вулична металева виробляється із застосуванням сучасного обладнання та технологій, що гарантує її тривалий термін служби, а також зносостійкість та надійне виконання своїх основних функцій. Встановлюються такі урни найчастіше у паркових зонах, а також біля адміністративних та громадських будівель.

Компанія Троян пропонує придбати якісні металеві урни для сміття власного виробництва, які чудово себе зарекомендували гарною якістю та надійністю та задовольнили наших клієнтів за довгі роки використання в Україні.

 • Урна Джентельмен - 1
  Відео
  3
  4
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору