Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
UAH
 • EUR
 • USD

Печі для бані

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою

Відсутність стаціонарної лазні на заміській ділянці – не причина відмовлятися від парної, яка так цінується нашими співвітчизниками за можливість з користю для душі та тіла провести час. Справа в тому, що сьогодні багатьма вітчизняними виробниками, включаючи компанію Троян, виготовляються мобільні печі для бані, що відрізняються компактними габаритними розмірами, високим коефіцієнтом корисної дії, а також універсальністю практичної експлуатації.

Дров'яні печі для бані – класика «банного жанру»

Незважаючи на зручність експлуатації електричних виробів, дров'яні печі для бань не втратили своєї популярності. Справжні поціновувачі лазні стверджують, що топка печі - це особливий ритуал, що дозволяє відмовитися від суєти і турбот і налаштуватися на лазневі процедури. А тріск дров, що зачаровує, і легкий запах диму створюють неповторну атмосферу гармонії та релаксу.

Особливості сучасних мобільних печей їх переваги

Компанія Троян виготовляє спеціальні печі активного горіння для мобільних бань. У самій назві міститься пояснення основного принципу пристрою. У печах реалізована надмірна подача повітря в зону горіння. Крім того, зазвичай це печі класичного колосникового типу. Тобто повітря потрапляє прямо до зони горіння знизу печі в достатньому для активного горіння об'ємі. Це забезпечує швидке згоряння практично будь-якого палива. Також саме ці печі забезпечують найвищу тепловіддачу. Вони чудово підходять для використання у мобільних лазнях. Крім того всі печі оснащені іскрогасниками для безпеки експлуатації.

На відміну від стаціонарної печі, яка має значні габаритні розміри та велику вагу, мобільні опалювальні прилади призначені спеціально для можливості їх транспортування за місцем кінцевого призначення. Ергономічний корпус дозволяє помістити такий агрегат у багажник автомобіля, завдяки чому багато автотуристів можуть возити цей опалювальний прилад із собою постійно.

Примітно, що гарні банні печі для мобільної лазні сьогодні дуже затребувані, оскільки з їх допомогою можна в польових умовах спорудити парну. Як правило, для цього конструюється намет з брезента або тонкої парусини, усередині якої розташовується котел-кам'янка з мобільним димарем, що виходить назовні. Спеціальний простір у вигляді металевої сітки дозволяє накладати каміння, завдяки чому воно оперативно прогрівається та активно виділяє жар.

Ви можете вибрати і купити піч для бані і саму мобільну баню на сайті Троян за ціною виробника.

Головні критерії вибору мобільної печі

Сьогодні у продажу можна зустріти різні моделі печей мобільного типу, тому найчастіше при виборі покупцям важко визначитися з бажаним варіантом. Важливо розуміти, що кожна модель має свої експлуатаційні та технічні характеристики, зумовлені призначенням, а також потужністю та можливостями опалювального приладу. Збираючись купити піч для мобільної лазні, слід брати до уваги такі моменти:

 • габаритні розміри печі у зборі;
 • загальна вага пічки;
 • наявність знімних компонентів: дверцята, гасник іскор, екран від теплових променів, димохідний контур, опори (ніжки);
 • теплова потужність опалювального приладу.

Мобільні печі для бані Троян виготовляються із сталі AISI 430, товщиною 2 мм, що дозволяє досягати ідеального співвідношення в плані міцності та відносно легкої ваги. Збірно-розбірна конструкція дозволяє легко транспортувати піч у розбірному стані, що особливо важливо для походів, де зручність та мобільність мають першорядне значення.

Вибір печі за габаритами та вагою залежить від мети використання лазні. Якщо ви плануєте ходити в піші походи або їздити на сплави з банькою, придивіться до полегшених моделей зі зменшеними габаритами.

Придбати піч для бані та насолоджуватися можливістю влаштовувати з друзями лазню практично у будь-якому куточку дикої природи можна у нас на сторінці. Компанія Троян гарантує якість своєї продукції та помірні ціни без посередницьких накруток.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Пічка для лазні з виносом (45 кубів) Троян - 1
  3
  4
  Наявність уточнюйте
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору